کتاب تعلیق

اثر ژان پل سارتر از انتشارات جامی - مترجم: محمود بهفروزی-اگزیستانسیالیسم

It is September 1938 and during a heatwave Europe tensely awaits the outcome of the Munich conference, where they will learn if there is to be a war. In Paris people are waiting too, among them Mathieu, Jacques and Philippe, each wrestling with their own love affairs, doubts and angsts – and none of them ready to fight. The second volume in Sartre’s wartime Roads to Freedom trilogy, The Reprieve cuts between locations and characters to build an impressionistic collage of the hopes, fears and self-deception of an entire continent as it blinkers itself against the imminent threat of war.


خرید کتاب تعلیق
جستجوی کتاب تعلیق در گودریدز

معرفی کتاب تعلیق از نگاه کاربران
چه شگفت انگیز وقتی که pretentiousness یک کتاب را خراب! این چنین کتاب خوبی بود اگر آن را توسط سارتر نوشته نشده بود، که ظاهرا هدفش را حفظ کرده بود و آن را هوشمند و غیر قابل درک می دانست. پس از خواندن پنج کتاب خود، واقعا فکر می کنم او فیلسوفی بسیار بهتر از نویسنده است.

مشاهده لینک اصلی
کمی بهتر از کتاب اول؛ من واقعا به چند کاراکتر وارد شدم. آنها واقعا بدترین اکثر ما را به جز Delarue نشان می دهند که عموما یک شخص فوق العاده منطقی و بدون دردسر است. منتظر آخرین کتاب این سری است.

مشاهده لینک اصلی
این به علت قدرت نگهداران پرولتاریا واقعا تغییر می کند. جنگ جهانی دوم که باعث ایجاد اضطراب می شود @ bnyn party.bny شکل در رمان nij dg اضطراب به ترتیب @.

مشاهده لینک اصلی
مهمترین نکته در مورد این کتاب توجه به سبک نوشتن آن است. من این را به این نتیجه رسانیدم که نشانه ای از آنچه در جریان بود، و چند صفحه اول را خیلی گیج کرد. دلیل آن بودن، آن را از شخصیت به شخصیت هر زمان که احساس می کند مانند آن را تغییر دهید. شما می توانید از یک وضعیت، با شخصیت های خاص به آن سناریو، به یکی دیگر از همان پاراگراف بروید. در معنی مشترک هیچ فصل وجود ندارد، اما تاریخ، اکثریت آن بسیار طولانی است. آن را واقعا به شیوه ای بیرحمانه نوشته شده است، اما به شیوه ای نوشته شده است که به دنبال احساس عذاب وجدان، سردرگمی و نگرانی است. مناسب است زیرا این کتاب اساسا یک سنگ قبر غول پیکر است و شخصیت های آن (و از طریق سبک منحصر به فرد پروس شما) بیش از نابودی فروپاشی جنگ است. در اصل، سبک پروس به دلایلی از طرح، گره خورده است و به عنوان طرح از نمونه هایی از تجربیات خام و بسیار متفاوت تجربی انسان ساخته شده است، سبک پروس به شدت در جهت وحشی به منظور جا به جایی و بهبود سبک است. من احساس می کنم که این خواهد بود @ شما یا آن را دوست دارم و یا از آن نفرت @ feature.Id تا آنجا که می گویند اگر شما arent یکی برای عمدا خسته خواندن، این احتمالا برای شما نیست، اما اگر شما حتی می دانید به عنوان موضوع، شما احتمالا می دانست که به هر حال. در مورد این کتاب خیلی خوشایند و دوست داشتنی نیست (هرچند لمس حساسیت و طنز در مقایسه با کابوسهای متراکم قرار دارد)، اما به طور معمول با سارتر، سفر و سرنوشت کاراکترها از شما خواسته شده است و آن را انجام دهید لذت خواندن. تقریبا یک مطالعه شخصی در مورد اینکه چگونه دانشWar در حال آمدن است ... آن را به ما می آید و آینده آن به زودی @ فرد بر فرد تاثیر می گذارد و از طریق فیلتر های نقش جنسیتی / مردانه و زنانه به اجرا در می آید؛ جنسیت کلاس؛ نوع شخصیت / بدبینی و خوش بینی؛ سطح تحصیلات (شخصیت مورد علاقه مطلق من در کتاب، یک مرد بی سواد بود که نمی توانست روزنامه را بخواند تا حتا از آنچه که در جهان اتفاق می افتاد آگاهی داشته باشد). قدرت و ضعف شخصی؛ و همچنین تأثیر آن بر ساختارها و روابط خانوادگی. ما درک می کنیم که یک آرزو نفس گیر از بینش های واکنش های انسانی به وعده فاجعه آینده است که احساس می کند کاملا مرتبط، واقعی و قابل اجرا به تجربه عمومی از ترس و وحشت است.

مشاهده لینک اصلی
من نمی توانم باور کنم که تمام شده است. سلام به نظر می رسید بیش از من به رختخواب رفتم و کتاب سوم را مثل یک دیوانه کردم. متاسفم این یک انفجار خونین با قافیه بود. و یک تکنیک مانند تکنیک رفلکس کیست استفاده شد. این من را مجبور به پیروی از داستان کرد. من به این نکته نرسیدم که شخصیت ها اشتباه گرفتند و زمان زیادی برای شروع و به دلیل شکستن وجود داشت که یکی از شخصیت ها پایان کتاب بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تعلیق


 کتاب ادبیات چیست
 کتاب نقب
 کتاب مگس ها
 کتاب تبعید و سلطنت
 کتاب روزنکرانتز و گیلدنسترن مرده اند
 کتاب کلمات