کتاب خیره به خورشید نگریستن

اثر اروین دی یالوم از انتشارات قطره - مترجم: اورانوس قطبی نژاد آسمانی-اگزیستانسیالیسم

Written in Irv Yaloms inimitable story-telling style, Staring at the Sun is a profoundly encouraging approach to the universal issue of mortality. In this magisterial opus, capping a lifetime of work and personal experience, Dr. Yalom helps us recognize that the fear of death is at the heart of much of our anxiety. Such recognition is often catalyzed by an awakening experience--a dream, or loss (the death of a loved one, divorce, loss of a job or home), illness, trauma, or aging. Once we confront our own mortality, Dr. Yalom writes, we are inspired to rearrange our priorities, communicate more deeply with those we love, appreciate more keenly the beauty of life, and increase our willingness to take the risks necessary for personal fulfillment.


خرید کتاب خیره به خورشید نگریستن
جستجوی کتاب خیره به خورشید نگریستن در گودریدز

معرفی کتاب خیره به خورشید نگریستن از نگاه کاربران
Why عصاره پایدار از زندگی است @

مشاهده لینک اصلی
داستان întru همه închegată با یک زن از کتاب trăsătură £ distinctă در کتاب های اولیه او ساده لوحی است، بدون این که اجازه دهید deosebită تولید همدلی خواننده، چرا که بعد از این devină اجازه دهید بیشتر بازتابی و با کمی خرد طلایی. داستان نیست abundă răsuciri وضعیت و حوادث در £ به عنوان مثال، سرعت آهسته است و desfăşoară می دهد هیچ شگفتی. گاهی اوقات آن را می دهد بدون هیچ دلیل بسیار بیایید ادامه خواندن، اجازه دهید آن را PA ¢ nă به capăt. £ کتاب سبک و او آنها را ارائه کند: اگر در بخش اول یک کشور £ clasică plasată într و بافت تاریخی (UK در طول و بعد از جنگ جهانی دوم) است، نسبت به پایان آن است proiectată într آینده satiră فن آوری برخی از عناصر طنز و یادآوری نویسنده انگلستان، انگلستان، aceluiaÅŸi است.

مشاهده لینک اصلی
نه چندان هفت ساله مرد به عنوان سه ساله زن. این یک رمان نسبتا اولیه است (نوشته شده در اواسط دهه 80) اما موضوعاتی که اغلب در کار او رخ می دهد (به خوبی آنهایی که تا الان خوانده ام) همه حال حاضر هستند درست. این رمان در 3 بخش به طور گسترده پوشش می دهد جوانان زن، سن متوسط ​​و آمپر؛ کهنسال. بخش اول نسبتا کمی است (اگر چه با پایان خنده دار)، قسمت دوم لذت بخش ترین است در حالی که بخش سوم به بررسی مرگ و آمپر؛ زندگی پس از مرگ (احتمالا برخی از تم هایی که او در خاطرات بعدی خود به آن پرداخته است، چیزی را فراموش نخواهد کرد)، اما این بخش برای من یک محوطه ی آینده ی محسوب می شود. لذت بردن از جستجوی کاتالوگ برگشت بارنز و بخش هایی از این کتاب بسیار خوب، در واقع، آن را بهترین نیست یکی از خواندن او اما آن قطعا نه بدترین.

مشاهده لینک اصلی
3.80 درست مثل بسیاری از کتابهای بارنز، این یکی به سه فصل تقسیم شده است که داستان یک زن را به نام ژان و زندگی اش از دهه 1920 تا سال 2020 به داستان می دهند. صادقانه بگویم، من شروع نکردم و نه سوم سوم کتاب. بنابراین واقعا خسته شدم و قصد داشتم بارها و بارها بسازم. اما پس از آن سومین سوم بود که واقعا جالب بود. فصل سوم در آینده تنظیم شده است. مطمئنا، سال 2020، زمانی که این در سال 1986 نوشته شده بود، آینده ای دور بود اما تقریبا در حال حاضر. من شگفت زده شدم که بارنز به درستی پیش بینی کرده است که افزایش ویکی پدیا. تنها چیزی که او اشتباه کرده است، سال پایه گذاری است. ویکیپدیا در واقع در سال 2001 تأسیس شد. نه 1998، اما او هنوز شگفتآور نزدیک بود.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب فوق العاده در مورد یک زندگی عادی. بارنز خواننده را با نثر و آواز خوانی و شخصیتهایی که صفحات را رقص می کنند، می خوانند. در فواصل کوتاه خود، ستاره در خورشید، توانسته است تمام تجربیات انسانی را در تمام ظرافت و آبرنگی خود درک کند. تجربیات زندگی از شخصیت اصلی سدهزار ساله به نحوی رضایتبخش است که مانند رانده شدن هواپیما، مانند برخورداری از هواپیما به خورشید دو برابر شده است. یک سفر ادبی فروتن و دلپذیر.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خیره به خورشید نگریستن


 کتاب کوه جادو
 کتاب باشگاه مشت زنی
 کتاب اگزیستانسیالیسم و اصالت بشر
 کتاب جنس دوم
 کتاب زن در ریگ روان
 کتاب ابله