کتاب دروغ گویی روی مبل

اثر اروین دی. یالوم از انتشارات قطره - مترجم: بهاره نوبهار-اگزیستانسیالیسم

نويسنده‌‌ی خلق‌شدگان يک روز و وقتی نيچه گريست، اثری پرکشش از ارتباط بين سه روان‌درمان‌گر با بيماران‌شان آفريده است. سيمور درمان‌گری است که در ارتباط با بيمار، بيشتر اوقات، قواعد اخلاقی را ناديده می‌گيرد. مارشال، که درگير رفتارهای وسواسی فکری ـ عملی خويش است، به خاطر نقشی که پول، در ارتباط با بيماران برايش بازی می‌کند به دردسر می‌افتد. و آخرين نفر، ارنست است. او به خاطر تمايل خالصانه‌اش به کمک کردن و اعتقاد صادقانه‌اش به روان‌درمانی، رويکردی کاملاً جديد برای درمان می‌آفرينـد ـ رابطه‌ای کاملاً صادقانه و صريح با بيمار... دروغ‌گويی روی مبل ضمن مواجه کردن خوانندگان با دروغ‌های بسياری که گه‌ گاه روی مبل روان‌درمان‌گر زده می‌شود، به آن‌ها چشم‌اندازی وسوسه‌انگيز و تا حدی غير قابل باور از طرز فکر درمان‌گر در جلسات درمان‌شان ارائه می‌دهد.


خرید کتاب دروغ گویی روی مبل
جستجوی کتاب دروغ گویی روی مبل در گودریدز

معرفی کتاب دروغ گویی روی مبل از نگاه کاربران
یک کتاب فوق العاده خوش خوان و مفید دیگر از اروین یالوم که در این اثر در واقع مسائلی که در مانگر با آن مواجه است، مطرح میشود.
آیا درمانگر باید کاملا به آموزه های سنتی روانکاوی پایبند باشد؟ عواقب نو آوری در درمان چیست؟
در این اثر نویسنده با مطرح کردن داستانی مسائل و چالشهای دو درمانگر مطیع و نو آور و به تصور کشیدن نیاز درمانگر به روانکاوی موارد قابل تاملی را مطرح می کند. شاید تصور دروغگویی از طرف بیمار دشوار باشد، اما دستیابی به صداقتی براساس اصول در روان درمانی ساده نیست.

مشاهده لینک اصلی
خیلی خیلی خوب بود. مثل همه کتابهای یالوم. حتی بگم بهتر از @وقتی نیچه گریست@.
کتاب درباره چند روانکاوه. و درباره اینکه چقدر اشتباهه وقتی فکر می کنیم آدمها و مخصوصن خودمون رو درست می شناسیم. نسبی بودن درست و غلط. اینکه وقتی با خونسردی افراد رو به خاطر اشتباهاتشون ( یا در واقع کاری که تو فکر می کنی اشتباهه) قضاوت می کنی، ممکنه خودت در شرایط مشابه بدتر از اون کار رو انجام بدی.
موضوعش خیلی برای من جالب بود. به جورایی قدرت وجدان رو به تصویر می کشید که چقدر سخت می تونه در بعضی شرایط با بالاترین علم،در برابر نفس، طاقت بیاره و افرادی که تسلیم نفس نمی شن چقدر باید باشرف و قوی باشن.

مشاهده لینک اصلی
تجزیه و تحلیل شخصیت از ابتدای یک رواندرمانی صورت گرفت. رفتار و تخیل و قهرمانان خیالی در کتابی بودند که بسیار نزدیک به حقیقت بودند. این یک کتاب سرگرم کننده و لذت بخش برای کسانی است که کمی علاقه مند به روانشناسی هستند. عامیانه و داستان، کتاب را حتی بیشتر تولید می کند. در داستان، داستان و شخصیت ها با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و خوانندگان خود را آن را پویا نگه می دارند. از سال 1360 تا به امروز روانشناسی به روانشناسی، پیشرفت قابل ملاحظه ای صورت گرفته است. اما هنوز جستجوی نوآورانه این کتاب هیجان انگیز است. گفتگوها از طریق شخصیت های وارد شده به فضا به شکل بسیار طبیعی، از داخل و خارج ارائه شده است. شما هرگز بر روی کف مجبور نیستید.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا از این رمان با استاد روانپزشکی در استنفورد لذت بردم. @ Leaving on Couch @ نه تنها نشان می دهد که چگونه درمانگران می توانند عمیقا در پیچیدگی های افراد درونی و روابط افراد دخیل باشند، بلکه چگونگی پیچیده و چالش برانگیز زندگی خود را از طریق صداقت و یا فریب ارائه شده توسط سخت ترین مشتریان خود می شود. توصیه می شود برای هر کسی که از یک هیجان انگیز روان شناختی لذت ببرید و حتی اگر خواننده دوست دارد، می داند یا می خواهد بیشتر در مورد پویایی بین فردی درمان فردی بداند. من قطعا برنامه ریزی شده برای خواندن رمان های دیگر خود را.

مشاهده لینک اصلی
برای پایان دادن به پایان بازی، همه قطعه ها - پیاده ها، پادشاهان و ملکه ها - همه در یک جعبه باز می گردند.

مشاهده لینک اصلی
این تصویر یک تصویر نسبتا نفرت انگیز از روانکاوی و بسیاری از متخصصان آن را با اختلاف نظر به شکاف، حسادت، انتقام، تحمل تهاجمی، جاه طلبی، حرص و آز و درمان های غیر اخلاقی و سوء استفاده از رابطه بیمار / پزشک رنگ می کند. حدس می زنم شما می توانید بگوئید که چهره انسان را در هر دو بیمار و پزشکان قرار می دهد. این نیز نشان می دهد یک نکته باور نکردنی در بخشی از تمرینکنندگان؛ آیا آنها قبلا به مشتریان خود تحقیق نمی کنند؟ شاید در 1990s زمانی که کتاب منتشر شد، اما Id تصور کنید که در حال حاضر یک مشتری بالقوه مورد تحقیق قبل از تمرین کننده طول می کشد آنها را. داستان اصلی در مورد یک درمانگر است که یک مشتری را می گیرد که نیت خوبی برای او ندارد. او در تلاش است تا او را نابود کند تا او را نابود کند. یکی دیگر از درمانگر در حال اتصال است. هر دو درمانگر باید به مشتریان خود کمک کنند و با وسوسه هایی که در راه آنها وجود دارد، مقابله کنند. پایان دادن، گرچه تا حدودی غیر واقعی، برخی از بیماران و بیماران را از بین می برد. برخی از اندیشه ها و افکار واقعا خوب در کتاب وجود دارد. در اینجا این است که من کاملا درست فکر کردم:Again و دوباره، در کار تجزیه و تحلیل خود، او بیماران خود را به شدت تشویق شد برای توجه او - در واقع، نیاز به یک مخاطب یک عامل مهم unsung در درمان طولانی مدت interminal است. در کار با بیماران مبتلا به او، او اغلب دیده می شود آنها را به ناامیدی می افتد زیرا آنها مخاطبان خود را از دست داده اند؛ زندگی آنها دیگر مشاهده نشد

مشاهده لینک اصلی
DYN ÐμÐºÑ € € D ° Ñ Ð½Ñ \u003cй Ñ € омРدرجه سانتی н ужÐμ поР»NZD ивÑÐμÐ³Ð¾Ñ ± Ñ € мною D ~ Ñ Ð²Ð¸Ð½Ð درجه DD» омР°. ЧÑ، о можÐμÑ، Ð ± N \u003cN، نو D »ÑƒÑ ‡ Ð ÑÐμ · D ° N ... вР° N، N \u003cÐ²Ð ÑŽÑ ° N ‰ Ðμго южÐμÑ، D ° Ñ Ð Ð½ÐμнРدرجه سانتی Ð²Ñ · N ‡ ивой Ð¿Ñ DN ... оРدرجه سانتی нРدرجه D »ÐμÑ ‡ DN، DN кой N، ÐμÐ¾Ñ € иÐμй؟ КнигРدرجه سانتی Ð'Ð »Ñ мÐμÐ½Ñ Ð¾ÐºÐ درجه D · D ° D» Ñ D ° NOE поР»ÐμÐ · ной از N Ð¿Ñ € оÑ\" ÐμÑ Ñ D ° ионР»ÑŒÐ½Ð¾Ð¹ N، Ð¾Ñ ÐºÐ¸ ‡ D · Ñ € ÐμÐ½Ð¸Ñ - пÐμÑ € ÐμÑ Ð¼Ð¾Ñ، N € ÐμÐ »Ñ вой поÐ'Ñ ... оÐ، в ÐºÐ¾ÑƒÑ ‡ ингÐμ. DZN оР± Ðμнно Ð¿Ð¾ÑƒÑ DN، ÐμÐ ‡ »Ðμн окР° D · D ° D» Ñ N N D ° пÐμкÑ، DN ÐºÑ € ÐμÐ½Ð½Ð¾Ñ N، D D поÐ'Ð، ÐμÑ € жки в N، ÐμÑ € Ð ° пии. Ð ¢ D ° кжÐμ Ð²Ñ \u003cÐ'ÐμÐ »DD» ÐμÑ ‰ Ðμ оÐ'ну вРدرجه سانتی жную Ð¼Ñ \u003cN D »NOE: D ¢ ÐμÑ € D ° пÐμвÑ، N \u003cнÐμ D» NZD ± N N از вРÐ'Ð ° N N، نو овÐμÑ، D °. D • Ñ D »D он Ð'ÐμÐ¹Ñ N، вуÐμÑ ،،، N، о N، о Ð¸Ð½Ñ N\" D ° нÑ، DD »DD DN · € уÐμÑ، пР° N † иÐμнÑ، D ° ÐμÑ D »D нÐμÑ ،،، N، ÐμÑ € D ° пÐμвÑ، N ‡ ÑƒÐ²Ñ N، вуÐμÑ، ÐμÐ ± N N пол Ð½Ñ \u003cм иÐ'и оÑ، ом.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دروغ گویی روی مبل


 کتاب شاهدی بر زندگی من
 کتاب سه داستان
 کتاب حکم
 کتاب کلمات
 کتاب خلق شدگان یک روز
 کتاب کین