کتاب عذاب روح

اثر ژان پل سارتر از انتشارات جامی - مترجم: علی امین نیا-اگزیستانسیالیسم

June 1940 was the summer of defeat for the French soldiers, deserted by their officers, utterly demoralized, awaiting the Armistice. Day by day, hour by hour, Iron in the Soul unfolds what men thought and felt and did as France fell. Men who shrugged, men who ran, men who fought and tragic men like Mathieu, who had dedicated his life to finding personal freedom, now overwhelmed by remorse and bitterness, who must learn to kill. Iron in the Soul, the third volume of Sartres Roads to Freedom Trilogy, is a harrowing depiction of war and what it means to lose.


خرید کتاب عذاب روح
جستجوی کتاب عذاب روح در گودریدز

معرفی کتاب عذاب روح از نگاه کاربران
در مورد ژان پل سارتر، مطلبی جداگانه نوشته ام؛
http://www.goodreads.com/author_blog_...


مشاهده لینک اصلی
من از یک دانشکده دبیرستان یک کتاب را مرور کرده ام و این احتمالا بدترین است که باید شروع کنم، به خصوص چون من دیگر کتابهای آزادی را مطالعه نکرده ام. به طور کلی، مطمئن نبودم چه چیزی را از این؛ بعضی از بخش ها احساس ناخوشایندی داشتند اما شاید این به ترجمه ترجمه شده بود و من همیشه مطمئن نبودم که چطور همه اینها با هم نشسته اند. من دوست داشتم که شخصیت ها نمی دانستند چطور از چیزهای معقول و منطقی برخوردار باشند، ذهنشان را عوض کرد، به طور کلی خشن بودن احساساتشان - اما دیگران به نظر می رسید کمی یک بعدی. با این حال، عباراتی وجود داشت که فوق العاده فراموش نشدنی بود و من فکر میکردم؛ چاپگر در کنار قطار، راه ژاک به Odette صحبت می کند و مبارزه با آتش 15 دقیقه (مطمئن نیستید که چطور آنرا توصیف کنید).

مشاهده لینک اصلی
مشکل خواب، یک رمان؛ همچنین Iron in the Soul نامیده می شود (نسخه بریتانیا). سوم از سه رمان به نام \"جاده ها به آزادی\" توسط ژان پل سارتر دسته بندی شده اند. سن عقل (1947)، رجعت (1947)، خواب تردید (1951). همه این سه پایه در پاییز پاریس در سال 1940 متمرکز شده است. من همه سه پشت سرم را خوانده ام. مانند نقاشی های نفتی در لوور. بی وقفه شخصیت های نمادینی که از طریق سه عنصر به یکدیگر متصل شده اند: متیو، برونت، بوریس، ایویچ، دانیل، لولا، مارسل، اودت. اگزیستانسیالیسم (گرچه اصطلاح هرگز استفاده نمی شود) در زندگی واقعی و اضطراب جنگ از طریق افکار و واکنش های مردم واقعی است. من آنها را سخت گیر می خوانم، اولین نسخه های آمریکایی با کلاه های گرد و غبار پوشیده شده، خریداری شده استفاده می شود در یک زمان. مانند Cabernets قدیمی Musky. نفیس. توصیه؟ فقط اگر لوکس داشته باشید.

مشاهده لینک اصلی
به طوری که من Sartres را متوقف کردمWays to Freedom @ trilogy دوره هایی را از زمان ساخت تا WW2 به فرانسیس به آلمان تسلیم کرد. آنچه من فکر می کردم یک تست استقامت بود، یک ماجراجویی عالی بود. این رمان هرگز به عنوان تبلیغی برای فلسفه خود احساس نمی شود و کلمه کلیدی که به ذهن می آید @ humanist @ است. او به تأثیر جنگ از منظر تعداد زیادی از مردم از دالادیه به معلمان مشغول به سردبیران روزنامه های کمونیست تا صلح طلبی ها نگاه می کند. این کتاب ها را با این احساس که هیچکس نمی فهمد که چگونه فکر می کنیم بهتر از سارتر است، ترک کرد. بسیار توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
این بخش نهایی سه گانه است و از آنجایی که من هیچ وقت دو بار قبل از خواندن آن را مطالعه نکرده بودم، ابتدا کمی گم شدم اما بعد از چند گیکلینگ خوب بودم. این کتاب در فرانسه تنظیم می شود و نشان می دهد که در زندگی شهروندان، سربازان، مهاجم، حامیان تبدیل آلمان و رهبران کمونیست ممنوع، شتابزده است. سارتر دارای یک روایت است که گاهی اوقات حتی در وسط یک جمله نیز تنظیم سرعت رعد و برق را تغییر می دهد، با وجود این، تداوم در افکار و اعمال و طرح که مسخره است.

مشاهده لینک اصلی
اگر بخواهید بخواهید این را بخوانید. Realized من واقعا ترجمه را دوست نداشتم. به نظر میرسد برخی از ترجمههای بیرحمانه و تلاش برای نوشتن در زمان محلی خود در دهکدههای غرب کشور نیم قرن پیش بود. بنابراین زبان برای من کمی بود. همچنین، من جمع آوری، مرحله دوم سه گانه که هرگز تکمیل نشد، بنابراین برای من ساده، کمی دشوار است برای کشف کردن که همه و چه در جهنم آنها انجام می شود. کدام خوب است بنابراین آن را بچرخانید، بخش اول را پیدا کنید، و امیدوارم که توپ کمی برای من حلقه زده شود. جین پال را برکت کن مرتب سازی بر

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب عذاب روح


 کتاب تعالی اگو
 کتاب دروغ گویی روی مبل
 کتاب خون دیگران
 کتاب کار از کار گذشت
 کتاب خاطرات
 کتاب من چگونه اروین یالوم شدم